Ocena parametryczna Wydziału Biologii

04.12.2017
W ocenie parametrycznej za lata 2013-2016 dokonanej przez Komitet Ewaluacji Jednostek Naukowych Wydział Biologii (do 31.12.2017 r Wydział Biologii i Nauk o Ziemi) Uniwersytetu Jagiellońskiego utrzymał kategorię naukową A.
więcej o Ocena parametryczna Wydziału Biologii

Oferta dyżurów CAWP w jednostkach UJ zlokalizowanych na terenie Kampusu UJ

22.10.2017
Podstawowym celem spotkań prowadzonych w formie dyżurów pracowników CAWP w poszczególnych jednostkach UJ jest wspieranie środowiska naukowego w przygotowaniu i realizacji projektów finansowanych ze źródeł zewnętrznych, w szczególności z funduszy strukturalnych, programów Komisji Europejskiej, krajowych i zagranicznych programów badawczych, badawczo-rozwojowych, edukacyjnych i inwestycyjnych.
więcej o Oferta dyżurów CAWP w jednostkach UJ zlokalizowanych na terenie Kampusu UJ

11.01.2018 r. Spotkanie Wydziałowego Zespołu Doskonalenia Jakości Kształcenia.

22.10.2017
W dniu 11 stycznia 2018 r. o godz. 14.00 w Dziekanacie Wydziału Biologii UJ odbędzie się otwarte spotkanie Wydziałowego Zespołu Doskonalenia Jakości Kształcenia.
więcej o 11.01.2018 r. Spotkanie Wydziałowego Zespołu Doskonalenia Jakości Kształcenia.

Zmiana nazwy wydziału

22.10.2017
Z dniem 1 stycznia 2018 r. nastąpi zmiana nazwy Wydziału Biologii i Nauk o Ziemi UJ na Wydział Biologii UJ.
więcej o Zmiana nazwy wydziału

22.10.2017
Jagiellońskie Centrum Rozwoju Kompetencji zaprasza studentki i studentów studiów stacjonarnych studiujących na ostatnim roku studiów pierwszego stopnia, drugiego stopnia oraz jednolitych studiów magisterskich wszystkich wydziałów Uniwersytetu Jagiellońskiego (z wyjątkiem CM UJ) na bezpłatne warsztaty, kursy i wizyty studyjne podnoszące kompetencje niezbędne na rynku pracy
więcej o Bezpłatne warsztaty, kursy i wizyty studyjne podnoszące kompetencje niezbędne na rynku pracy