Rostrzygnięcie konkursu na STYPENDIUM NAUKOWE w Instytucie Zoologii i Badań Biomedycznych

w projekcie badawczym: „Endomikrobiomy piewików: skład, rozmieszczenie i związek z niszą ekologiczną gospodarza” realizowanym w ramach konkursu SONATA 17 Narodowego Centrum Nauki

W dniu 1 lutego 2024 zebrała się komisja powołana dla rozstrzygnięcia konkursu na stanowisko stypendysta (student) w projekcie NCN Sonata 17 pt. „Endomikrobiomy piewików: skład, rozmieszczenie i związek z niszą ekologiczną gospodarza” (Umowa nr UMO-2021/43/D/NZ8/02183).

Po rozpatrzeniu nadesłanych przez kandydatów zgłoszeń, komisja zdecydowała o zaakceptowaniu kandydatury Pani Anny Grzesiak.