czerwiec 2024

Miejsce: Aula Collegium Novum, ul. Gołębia 24
Organizator: Wydział Biologii
Uroczystość zakończenia studiów II stopnia

Uroczystość zakończenia studiów II stopnia prowadzonych na Wydziale Biologii Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Drodzy Studenci!

Serdecznie zapraszam Państwa wraz z osobami towarzyszącymi na uroczystość zakończenia studiów II stopnia prowadzonych na Wydziale Biologii Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Mam nadzieję, że to wyjątkowe wydarzenie, zorganizowane w tradycyjnych strojach i historycznym otoczeniu Auli Collegium Novum, podkreśli Państwa sukces jakim jest ukończenie studiów magisterskich w Uniwersytecie Jagiellońskim.

Uroczystość odbędzie się w dniu 3 czerwca 2024 r. (poniedziałek) o godz. 9:00 w Auli Collegium Novum UJ przy ul. Gołębiej 24.

Osobami uprawnionymi do wzięcia udziału w uroczystości są studenci II roku studiów II stopnia prowadzonych na Wydziale Biologii UJ. Obrona pracy magisterskiej oraz zdanie wszystkich przewidzianych w programie studiów egzaminów nie są wymagane.

Deklarację udziału w uroczystości prosimy złożyć poprzez zarejestrowanie się w MS Forms, w terminie do 5.05.2024:

Uroczystość odbędzie się, jeżeli zgłosi się co najmniej 40 uprawnionych osób. Studenci nie ponoszą żadnych kosztów związanych z uczestnictwem w uroczystości.

/-/ dr hab. Joanna Zalewska-Gałosz, prof. UJ

Dziekan Wydziału Biologii Uniwersytetu Jagiellońskiego