Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Komunikaty

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Studenckie minigranty badawcze

Studenckie minigranty badawcze
Szanowani Państwo,
 
Na początku listopada w ramach działań ID.UJ w Priorytetowym obszarze badawczym BioS zostanie ogłoszony nabór wniosków w konkursie na Studenckie minigranty badawcze.
Celem konkursu jest opracowanie i wdrożenie mechanizmów pozyskiwania i rozwoju utalentowanych studentów poprzez wsparcie prowadzenia własnych minigrantów naukowych.
 
O finansowanie takie może ubiegać się zespół składający się z co najmniej dwóch studentów studiów II stopnia lub 4 i 5 piątego roku jednolitych studiów magisterskich w UJ, którzy wspólnie przygotowują wniosek o finansowanie projektu w ramach ogłoszonego konkursu na minigrant i którzy będą realizować badania w co najmniej dwóch jednostkach POB BioS.
Zgłoszony projekt nie może być częścią innego projektu badawczego, w szczególności  finansowanego z NCN, ID.UJ, FNP, będącego w fazie zgłoszenia lub już prowadzonego w jakiejkolwiek jednostce POB BioS.
 
Całkowita kwota przeznaczona na realizację pojedynczego projektu nie może przekroczyć 10000 PLN. Badania objęte finansowaniem powinny być zakończone do dnia 30 czerwca roku 2021.