Noc Biologów 2020 r. - podsumowanie

16.01.2020
10 stycznia już po raz dziewiąty Wydział Biologii UJ i tworzące go Instytuty, Instytut Zoologii i Badań Biomedycznych, Instytut Nauk o Środowisku i Instytut Botaniki brał udział w Nocy Biologów.
więcej o Noc Biologów 2020 r. - podsumowanie
Warsztaty „Rozwiń skrzydła-nieograniczone możliwości”

09.01.2020
W roku akademickim 2019/2020, warsztaty laboratoryjne „Rozwiń skrzydła - nieograniczone możliwości” organizowane przez Wydział Biologii dla Licealistów zostały zawieszone.
więcej o Warsztaty „Rozwiń skrzydła-nieograniczone możliwości”
Studencki Ośrodek Wsparcia i Adaptacji UJ

29.10.2019
SOWA – Studencki Ośrodek Wsparcia i Adaptacji UJ zaprasza Studentów do zapoznania się z ofertą GRUP WSPARCIA.
więcej o Studencki Ośrodek Wsparcia i Adaptacji UJ
Prezentacje z Inauguracji roku akademickiego 2019/2020

więcej o Prezentacje z Inauguracji roku akademickiego 2019/2020

26.06.2019
Rada Wydziału Biologii Uniwersytetu Jagiellońskiego wzywa naukowców, władze państwowe i samorządowe, a także wszystkich obywateli do podjęcia natychmiastowych działań dotyczących największego wyzwania w dziejach ludzkości, jakim jest kryzys klimatyczny i ekologiczny. Dalsze lekceważenie pogłębiającego się kryzysu zagraża całej ludzkiej cywilizacji.
więcej o Stanowisko Rady Wydziału Biologii UJ w sprawie kryzysu klimatyczno-ekologicznego