11.12.2020
Celem warsztatów było w oparciu o doświadczenia interesariuszy różnych sektorów gospodarki, kultury i nauki, stworzenie modelu minimalizacji ilości plastiku jednokrotnego użytku. Konferencja jest bezpośrednią odpowiedzią na nagłą, w dużej mierze związaną z pandemią COVID-19, masowo rosnącą ilością plastikowych produktów jednokrotnego użytku.
więcej o Innowacyjne zarządzanie tworzywami sztucznymi – głos różnych grup interesariuszy
Zajęcia w semestrze zimowym realizowane w laboratoriach i salach ćwiczeniowych

12.11.2020
Zajęcia realizowane w laboratoriach i salach ćwiczeniowych Wydziału Biologii Uniwersytetu Jagiellońskiego (listopad – styczeń 2020/21)