Informacja o wynikach konkursu na stanowisko studenta-stypendysty w Instytucie Nauk o Środowisku w projekcie OPUS 18

Dnia 1.10.2020 roku rozstrzygnięto ogłoszony konkurs na trzy stanowiska studenta-stypendysty w projekcie Narodowego Centrum Nauki, OPUS 18 "Kiedy temperatura powoduje panikę – wpływ optymalnych i stresujących warunków termicznych na fenotypowe i mitochondrialne reakcje u zwierząt ektotermicznych”, nr. rej. 2019/35/B/NZ8/03245.

Do konkursu zgłosiło się troje kandydatów spełniających warunki formalne.

W wyniku przeprowadzonej procedury konkursowej, trzyosobowa komisja konkursowa zdecydowała o zaakceptowaniu na trzy stanowiska następujących osób:

1. Mateusz Sierpowski

2. Katarzyna Potera