Sukcesy

Sukcesy

27.06.2018
Wynalazek "Biologiczna metoda ograniczania rozwoju bakterii nitkowatych w osadzie czynnym w oczyszczalniach ścieków", opracowany przez naukowców z Wydziału Biologii UJ, został nagrodzony złotym medalem podczas XII edycji Międzynarodowych Targów Wynalazków i Innowacji Intarg 2018, które odbyły się 20-21 czerwca 2018 w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
więcej o Złoty medal dla wynalazku opracowanego przez zespół naukowy z Instytutu Nauk o Środowisku WB
Biologia na UJ najlepsza w Polsce!

04.06.2018
Biologia na naszym wydziale zajęła 1 miejsce w Rankingu Kierunków Studiów miesięcznika edukacyjnego "Perspektywy"
więcej o Biologia na UJ najlepsza w Polsce!
Projekt ATUT otrzymał dofinansowanie NCBiR

27.03.2018
Projekt ATUT: PhD Programme in Biology - Aktywny Trening UmiejęTności na kierunku PhD Programe in Biology otrzymał dofinansowanie NCBiR w ramach konkursu POWER
więcej o Projekt ATUT otrzymał dofinansowanie NCBiR
Ocena parametryczna Wydziału Biologii

04.12.2017
W ocenie parametrycznej za lata 2013-2016 dokonanej przez Komitet Ewaluacji Jednostek Naukowych Wydział Biologii (do 31.12.2017 r Wydział Biologii i Nauk o Ziemi) Uniwersytetu Jagiellońskiego utrzymał kategorię naukową A.
więcej o Ocena parametryczna Wydziału Biologii