styczeń 2020

Seminarium naukowe

Data: 17.01.2020
Czas rozpoczęcia: 13.00
Miejsce: sala konferencyjnej Instytutu Ochrony Przyrody PAN, al. Adama Mickiewicza 33 w Krakowie.
Organizator: Zarząd Oddziału Krakowskiego Polskiego Towarzystwa Hydrobiologicznego oraz Instytut Ochrony Przyrody PAN w Krakowie
Seminarium naukowe

Prof. dr hab. inż. Jerzy Niewodniczański: "Koniec świata? Globalne zmiany klimatu i inne zagrożenia".

Zarząd Oddziału Krakowskiego Polskiego Towarzystwa Hydrobiologicznego wraz z Instytutem Ochrony Przyrody PAN w Krakowie serdecznie zaprasza na seminarium naukowe, które odbędzie się w dniu 17 stycznia 2020 r. o godz. 13:00 w sali konferencyjnej Instytutu Ochrony Przyrody PAN, al. Adama Mickiewicza 33 w Krakowie.

Prof. dr hab. inż. Jerzy Niewodniczański Prezes Państwowej Agencji Atomistyki w latach 1992-2009, Prorektor AGH w Krakowie w latach 1985-1987, emerytowany pracownik naukowy Instytutu Fizyki i Techniki Jądrowej AGH w Krakowie wygłosi referat pt.

"Koniec świata? Globalne zmiany klimatu i inne zagrożenia".