Minigranty na Wydziale Biologii 2024

Wydział Biologii ogłasza konkurs „Minigranty 2024"

W dniach 5-19 lutego 2024 możliwe będzie składanie wniosków o finansowanie Minigrantów badawczych dla pracowników Wydziału Biologii, w ramach środków programu strategicznego Inicjatywa Doskonałości w Uniwersytecie Jagiellońskim - Minigrant na Wydziale Biologii 2024.

Wnioski mogą być składanie wyłącznie online poprzez system https://strefaid.uj.edu.pl

W obecnej edycji aplikować można o 3 typy projektów:

-wnioski na kwotę 30 000 zł, w przypadku projektów których rozliczenie stanowić będzie wniosek grantowy krajowy

-wnioski na kwotę 40 000 zł, w przypadku projektów których rozliczenie stanowić będzie wniosek grantowy międzynarodowy

-wnioski na kwotę 50 000 zł, w przypadku projektów których rozliczenie stanowić będzie wniosek grantowy europejski (z funduszy Horizon Europe).

Wnioski o finansowanie oceniane będą przez Komisję w składzie:

Prof. dr hab. Magdalena Chadzińska – koordynator konkursu

Prof. dr hab. Wiesław Babik