30.06.2021
w związku z realizacją projektu NCN SONATA BIS 9 pt. „Reaktywne formy tlenu i autofagia w zakażeniu gronkowcem złocistym – miecze obosieczne?”
więcej o Konkurs na STYPENDIUM NAUKOWE w Zakładzie Immunologii Ewolucyjnej Instytutu Zoologii i Badań Biomedycznych

Konkurs na stypendystę

30.06.2021
w ramach projektu badawczego: Uwaga, zagrożenie plastikiem! - Integracja nauki obywatelskiej i komunikacji naukowej w rozwiązania dotyczące zanieczyszczeń plastikiem jednokrotnego użytku w okresie pandemii COVID-19