11.01.2021
w ramach projektu badawczego finansowanego przez Narodowe Centrum Nauki pt. „Mechanizmy usuwania neutrofilowych sieci zewnątrzkomórkowych (NET) z naczyń krwionośnych: badania z zastosowaniem mikroskopii przeżyciowej” na Wydziale Biologii ogłoszonego w dniu 16 grudnia 2020 r.
więcej o Rozstrzygnięcie konkursu na stypendium naukowe w projekcie finansowanym przez NCN (Opus 15)

13.01.2021
w ramach projektu SONATA BIS 8, pt. „Wstępująca rola jądra międzykonarowego - rola połączenia jądro niepewne – jądro międzykonarowe w ekspresji preferencji oraz postrzeganiu nowości; badania ex vivo i behawioralne’
więcej o Konkurs na stanowisko ADIUNKTA w grupie pracowników badawczych w Instytucie Zoologii i Badań Biomedycznych

Rozstrzygnięcie konkursu na stypendium naukowe

11.01.2021
w ramach projektu badawczego finansowanego przez Narodowe Centrum Nauki pt. When temperature makes them to panic? The effect of optimals vs. Stressful thermal conditions on the repetability of the performance tests in ectotherms na Wydziale Biologii ogłoszonego w dniu 9 października 2020 r.
więcej o Rozstrzygnięcie konkursu na stypendium naukowe

05.01.2021
więcej o A PhD student position in the NCN grant OPUS 17 „Environment-dependent balancing selection in a gene involved in sexual conflict”

Rostrzygnięcie konkursu na doktoranta/kę stypnedyst(k)ę