19.02.2024
W ramach projektu badawczego NCN OPUS: „Czy koadaptacja cytojądrowa napędza specjację u płazów?”
więcej o Informacja o rozstrzygnięciu konkursu na stypendyst(k)ę w Instytucie Zoologii i Badań Biomedycznych

Minigranty na Wydziale Biologii 2024

05.02.2024
Wydział Biologii ogłasza konkurs „Minigranty 2024"
więcej o Minigranty na Wydziale Biologii 2024

Konkurs „Otwarta Nauka 2024”

02.02.2024
Wydział Biologii ogłasza konkurs „Otwarta Nauka 2024” na finansowanie publikacji artykułów naukowych w prestiżowych czasopismach w ramach otwartego dostępu.
więcej o Konkurs „Otwarta Nauka 2024”

02.02.2024
w projekcie badawczym: „Endomikrobiomy piewików: skład, rozmieszczenie i związek z niszą ekologiczną gospodarza” realizowanym w ramach konkursu SONATA 17 Narodowego Centrum Nauki
więcej o Rostrzygnięcie konkursu na STYPENDIUM NAUKOWE w Instytucie Zoologii i Badań Biomedycznych

Konkurs na stypendium naukowe w projekcie finansowanym przez NCN (OPUS 25)

02.02.2024
w ramach realizacji projektu badawczego OPUS 25 pt. „Neuronalne mechanizmy kontroli lęku i niepokoju - rola unerwienia brzusznego hipokampa przez jądro niepewne pnia mózgu w separacji wzorców neuronalnych, ekspresji niepokoju i kontekstowym warunkowaniu lęku”.
więcej o Konkurs na stypendium naukowe w projekcie finansowanym przez NCN (OPUS 25)