Sukcesy

Sukcesy

11.05.2020
Dr hab. Stanisław Knutelski z Instytutu Zoologii i Badań Biomedycznych rozpoczął realizację projektu IMBIO - Integracja i mobilizacja danych o różnorodności biotycznej Eukaryota w zasobach polskich instytucji naukowych.
więcej o IMBIO - Integracja i mobilizacja danych o różnorodności biotycznej Eukaryota w zasobach polskich instytucji naukowych
NutriB2 - Nutrition as critical link between Biodiversity and Bee health

01.04.2020
Dr Michał Filipiak z Instytutu Nauk o Środowisku rozpoczął realizację międzynarodowego projektu w ramach w konkursu BiodivERsA Call 2019 "Biodiversity and its influence on animal, human and plant health".
więcej o NutriB2 - Nutrition as critical link between Biodiversity and Bee health

27.06.2018
Wynalazek "Biologiczna metoda ograniczania rozwoju bakterii nitkowatych w osadzie czynnym w oczyszczalniach ścieków", opracowany przez naukowców z Wydziału Biologii UJ, został nagrodzony złotym medalem podczas XII edycji Międzynarodowych Targów Wynalazków i Innowacji Intarg 2018, które odbyły się 20-21 czerwca 2018 w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
więcej o Złoty medal dla wynalazku opracowanego przez zespół naukowy z Instytutu Nauk o Środowisku WB
Biologia na UJ najlepsza w Polsce!

04.06.2018
Biologia na naszym wydziale zajęła 1 miejsce w Rankingu Kierunków Studiów miesięcznika edukacyjnego "Perspektywy"
więcej o Biologia na UJ najlepsza w Polsce!
Projekt ATUT otrzymał dofinansowanie NCBiR

27.03.2018
Projekt ATUT: PhD Programme in Biology - Aktywny Trening UmiejęTności na kierunku PhD Programe in Biology otrzymał dofinansowanie NCBiR w ramach konkursu POWER
więcej o Projekt ATUT otrzymał dofinansowanie NCBiR