Konkurs „Otwarta Nauka 2022”

Wydział Biologii ogłasza konkurs „Otwarta Nauka 2022” na finansowanie publikacji artykułów naukowych w prestiżowych czasopismach w ramach otwartego dostępu.

Działanie służy realizacji celu strategicznego POB BioS I.3.a, tj. podniesienia jakości publikowanych prac. Przed przystąpieniem do konkursu prosimy zapoznać się z jego znowelizowanymi zasadami oraz ich najnowszą aktualizacją

Aby wziąć udział w konkursie należy wypełnić ELEKTRONICZNY FORMULARZ. Po wypełnieniu formularza powinni Państwo otrzymać wiadomość zwrotną e-mail potwierdzającą wysłanie wniosku. W przypadku braku takiego powiadomienia, w pierwszej kolejności proszę sprawdzić katalog wiadomości-śmieci (spam) w swojej skrzynce pocztowej. Gdyby to nie przyniosło rezultatu proszę się kontaktować z Wojciechem Pilchem, administratorem sieci odpowiedzialnym za formularze.

Zgłoszenia do konkursu przyjmowane będą od 12 stycznia 2022 r. do wyczerpania środków przeznaczonych przez Wydział Biologii na realizację celu I.3.a, jednak nie później niż do 12 grudnia 2022 r.

Wnioski o finansowanie oceniane będą przez Komisję w składzie:

oraz – w razie konieczności (np. konflikt interesów, usprawiedliwiona nieobecność) – przez recenzentów powołanych przez Komisję.