Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Towarzystwo doktorantów

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Towarzystwo Doktorantów

http://www.doktoranci.uj.edu.pl/

"Celem Towarzystwa Doktorantów jest reprezentowanie i obrona praw i interesów doktorantów na UJ oraz organizowanie koleżeńskiej współpracy i wzajemnej pomocy członków w sprawach naukowych i innych".

Przedstawiciele TDUJ w Radzie Wydziału Biologii

Weronika Banot

Data upływu kadencji:   12.05.2018 
E-mail:                             weronika.banot@doctoral.uj.edu.pl

Katarzyna Kliś

Data upływu kadencji:   11.04.2019
E-mail:                             kataka.klis@gmail.com

Monika Prus

Data upływu kadencji:   12.05.2018
E-mail:                             monika.prus@doctoral.uj.edu.pl

Daniel Stec

Data upływu kadencji:   11.04.2019
E-mail:                             daniel_stec@interia.eu

Paulina Wietrzyk

Data upływu kadencji:   11.04.2019
E-mail:                             paulina.wietrzyk@doctoral.uj.edu.pl

Justyna Żabicka

Data upływu kadencji:   11.04.2019
E-mail:                             j.zabicka@doctoral.uj.edu.pl

Przedstawiciele TDUJ w Radach Instytutów

Instytut Botaniki

Paulina Wietrzyk
Data upływu kadencji:   4.11.2018
E-mail:                             paulina.wietrzyk@doctoral.uj.edu.pl

Justyna Żabicka
Data upływu kadencji:   25.11.2018
E-mail:                             j.bujak@uj.edu.pl

Instytut Nauk o Środowisku

Hanna Tutaj
Data upływu kadencji:   12.05.2018
E-mail:                             hanna.tutaj@uj.edu.pl

Monika Prus
Data upływu kadencji:   12.05.2018
E-mail:                             monika.prus@doctoral.uj.edu.pl

Karolina Karwowska
Data upływu kadencji:   3.11.2017
E-mail:                             karolina.karwowska@doctoral.uj.edu.pl

Instytut Zoologii i Badań Biomedycznych

Daniel Stec
Data upływu kadencji:   11.04.2019
E-mail:                             daniel_stec@interia.eu

Kamil Wartalski
Data upływu kadencji:   3.11.2017
E-mail:                             kamil.wartalski@doctoral.uj.edu.pl

Jerzy Wiater
Data upływu kadencji:   3.11.2017
E-mail:                             jerzy.wiater@doctoral.uj.edu.pl

Jak wybrać przedstawicieli ?

http://www.doktoranci.uj.edu.pl/towarzystwo/rady-jednostek-organizacyjnych/jak-wybrac-przedstawiciela